Firma

O nás

Firma ANTICORO, spol. s. r. o. je česká výrobní společnost, s dlouholetou tradicí a historií, založená 12. května 1992.

Již tedy téměř 30 let se věnujeme výrobě profesionálních kuchyní a zázemí do restaurací, barů, kaváren, škol, firemních provozů a business center z nerezové oceli a jsme tak Vaším osvědčeným partnerem pro gastronomii, zdravotnictví i stavebnictví. Zakládáme si na poctivém řemesle a individuálním přístupu k Vám – našim zákazníkům. Smysl pro detail a poctivost vkládáme i do našich výrobků a to je zároveň i „přidanou hodnotou“ našich služeb. Následně pak spolu s možností výroby atypických prvků dokážeme vždy zrealizovat originální, ucelené a plně funkční kuchyně a provozy, přičemž vždy dodržujeme naše motto „Jen to nejlepší je pro nás dobré“.

 

Počínaje rokem 2000 firma zavedla a používá systém zaručující kvalitu v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001.

 

Zaměření

Výrobní program společnosti je zaměřen zejména na výrobu, nákup dodávku a montáž a servis strojů a zařízení v oblasti gastronomie (kuchyňská zařízení , stravovny, velkokuchyně, bistra, snack-bary, pizzerie apod.), potravinářství, zdravotnictví a stavebnictví. Jedná se o výrobu výhradně z materiálu tř. ČSN 17 tj. nerezové chrom-niklové oceli (DIN 1.4301, 1.4401, 1.4571, AISI 304 a další). Příprava a výroba dílců a polotovarů je prováděna na přesných NC strojích převážně zahraniční výroby. Jednotlivé výrobky jsou přehledně zpracovány v katalogu.

Naše nerezová výroba zahrnuje jak neutrální stoly, dřezy, podstavce, police, skříně, regály, výlevky, žlaby a vpustě, atd., tak také výrobky termické – vyhřívané, jako jsou výdejní pulty a vany, infra nástavby a mosty, vyhřívané podavače a zásobníky, režony. Nerezový sortiment doplňují i výrobky chlazené, chlazené stoly, pulty, vany, vitríny. Vrcholem je pak možnost výroby ucelených atypických/zakázkových celků, výdejných linek, barů, varných center pod jednou deskou – monobloků s možností zakomponování externích varných komponent.